Barça-Bayren, formacionet e mundshme (Foto)

 

Liga e Kampionëve pritet të sjellë edhe sot emocionet e sportit më të popullarizuar në planet me një supersfidë tjetër. Ndeshja mes Barcelonës dhe Bayern Munchen pritet të jetë një nga ndeshjet më të bukura kohëve të fundit në futboll.
Dy dostat e vjetër, Luis Enrique e Pep Guardiola do të jenë kundërshtarë sot në një sfidë me plot emocione.
Luis Enrique nuk pritet të ketë ndonjë befasi në formacion.
Pep Guardiola pritet të bëjë disa ndryshime në formacion pas lëndimit të disa futbollistëve.
Pep pritet të mbrohet me tre mbrojtës qëndror, ndërsa Rafinha pritet të luaj në një pozicion tjetër. Lewa pritet të jetë në sulm, ndërsa në fushë pritet edhe rikthimi i Schweinsteiger.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT