Super Barca në epërsi 2:1

Ka shënuar Barcelona për ta rikthyer epërsinë. Ishte pikërisht ofanziva e lojtarit më të mirë në planet Lionel Messi i cili kaloj disa lojtarë dhe gjuajti në portë, por Buffon priti gjuajtjen e Messit e nga topi i kthyer shfrytëzoi rastin Luis Suarez. Për të shënuar 2:1 për Barcelonën në minutën e 68 të lojës.. Tani shënon edhe Neymar por goli anulohet, sepse kishte shënuar me dorë./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT