Barazohet rezultati në Torino (VIDEO)

Juventusi e ka barazuar rezultatin në duel me Lyon.

Për 1-1 ka shënuar Ronaldo minutën e 44-të.

Kujtojmë se kjo është ndeshja kthyese, dhe ndeshjen e parë e ka fituar Lzon me rezultat 1-0./DrenicaPresss

- Advertisement -

MË TË FUNDIT