Banorët e këtij qyteti në Kosovë po thonë se janë vizituar nga UFO-të

Vikendi që lamë pas, nuk ishte fare i qetë për banorët  e Zhabarit të Mitrovicë.

Disa drita që ishin shfaqur mbi qiellin e Zhabarit, kishin alarmuar banorët e këtij fshati, duke aluduar se ishin UFO-të.

Banorët nga atje përmes rrjeteve sociale, kishin shpërndarë fotografi ku shiheshin disa drita duke lëvizur në qiell, ndërsa për to kishin menduar se janë pjatat fluturuese të jashtëtokësoreve.

Por e vërteta duket të jetë krejt ndryshe dhe që s’ka të bëj fare me UFO-të, pasi dritat e shfaqura në qiell ishin nga diskotekat në veri të Mitrovicës.

Për më shumë shihni videon:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT