Bale vendimtar për Realin (video)

 

Real Madridi ka marrë një fitore të rëndësishme në Sociedad duke fituar me rezultat minimal 1-0.

Golin e vetëm të takimit e realizoi Gareth Bale (80’).

Pas kësaj fitorje, Reali ngjitet në vend të parë më dy pikë më shumë se Barcelona dhe Atletico./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=L6VJ-MdGhlA

- Advertisement -

MË TË FUNDIT