Bale shënon, Ronaldo xhelozon (video)

 

Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo, u bë nervoz pse uellsiani, Gareth Bale shënoi gol kundër Levantes.
Portugezi nuk arriti të shënojë me një gjuajtje të bukur me bicikletë dhe nga gjuajtja e kthyer, Bale realizoi për 1:0.
Gjithsesi, Ronaldo mbeti jo i lumtur pse nuk shënoi vetë, duke ngritur dorën lartë në shenjë nervoze.