Bahtiri: Nuk mund ta paramendoj AKR-në pa Pacollin

 

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka komentuar lidhur me paralajmërimin e shefit të partisë së tij, Behgjet Pacolli, se ai do të largohet nga posti i të parit të AKR-së.
Ai ka thënë se nuk është në dijeni për këtë çështje dhe se ende nuk ka biseduar me Pacollin për këtë temë.
“Unë e di që z.Behgjet Pacolli është i zhgënjyer, por nuk kemi biseduar ende për atë çështje dhe nuk mund të them asgjë sepse nuk jemi ulur ende për të biseduar për çështjet të cilat ju po pyesni. Unë nuk mund ta paramendoj AKR-në pa Behgjet Pacollin”, ka thënë Bahtiri për Indeksonline.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT