Aventurat e ‘Messit’ iranian, u lidh me 23 vajza për shkak të ngjashmërisë me futbollistin

Lionel Messi iranian është në telashe. Sipas medias vendase, Reza Parastesh ka përfituar nga ngjashmëria e madhe me yllin e futbollit argjentinas për të fituar zemrat e 23 vajzave duke kryer edhe raporte seksuale me to.

Një lajm ky që nuk është pritur aspak mirë nga vetë protagonisti që e mohoi në mënyrë kategorike.

“Është publikuar një lajm i tmerrshëm” -tha Messi iranian.

“Ju lutem mos luani me reputacionin dhe besueshmërinë e njerëzve. Nëse lajmi do të ishte i vërtetë do të isha në burg tani, besomëni. Tani do të bëj gjithçka që të luftoj nëpërmjet ligjit ata që më njollosin emrin”, është shprehur ai.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT