Autobusi devijon nga rruga në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Foto)

Një autobus ka devijuar nga rruga në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Ndonëse ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, policia tek sot është parë duke tentuar qa ta tërheq autobusin.

‘Durmo Tours’ qarkullon në linja ditore prej Shkupit për në Prishtinë dhe anasjelltas.

Nuk dihet nëse ka pasur udhëtarë të lënduar./Periskopi/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT