Atmosferë e zjarrtë në Pedonale, tifozja holandeze bën twerk me daulle (Video)

Atmosfera në zonën e Pedonales së kryeqytetit, aty ku është përqëndruar dhe zona e tifozëve holandezë të  Feyenoord vijon të jetë e zjarrtë.

E nëse nuk keni pasur mundësinë të shikoni se si kërcehet twerk me daulle e curle, këtë jua dëshmon më së miri kjo tifoze holandeze.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT