Atletico-Real, formacionet zyrtare

 

Atletico Madridi dhe Real Madridi takohen në Vicente Calderon për të zhvilluar ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.
Atletico Madrid: Oblak; Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira; Gabi, Mario Suárez, Koke, Arda; Griezmann, Mandzukic
Real Madrid: Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, James, Ronaldo, Bale, Benzema.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT