Atë që ia bëri Interi, Milanit, Porto ia bën Interit!

Interi ia mori nga dora Milanit mesfshurin francez, Kondogbia, pasi milanezët ishin pran nënshkrimit me lojtarin e Monacos.

Dhe sot sipas sipas “L’Equipe”, futbollisti i Olimpikut të Marseilles, Giannelli Imbula ka zgjedhur të transferohet te Porto, duke refuzuar Interin.

Kartoni i mesfushorit francez llogaritet rreth 25 milion euro, dhe Interi ende nuk është dorëzuar për transferimin e këtij mesfushori, por me gjasë duhet të gjejë një mesfushor tjetër./Drenicapress/

.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT