Atdheu djeg live foton e ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Atdheu djeg live foton e ish-konkurrentit të “Për’puthen”

Atdhe Xharavina ka habitur me veprimin e tij në një nga daljet e fundit televizive.

I ftuar “Në pranga”, mes tjerash ati ju kujtua një nga akuzat e Blerimit, konkurrentit nga Maqedonia e Veriut, i cili më parë kishte akuzuar Atdheun si njeri jo stabil dhe të paqëndrueshëm.


Sipas formatit të emisionit i ftuari flet për personazhin për të cilin pyetur duke mbajtur fotografinë e tij/saj në duar.

Si përgjigje për akuzat e hedhura nga Blerimi, djaloshi nga Gjakova bëri një veprim të habitshëm.

Duke mos dhënë asnjë koment ai ndezi flakë fotografinë e Blerimit dhe me të ndezi cigaren.