Askush nuk e do Balotellin, 11 klube dhe një ligë e tërë e refuzuan transferim e tij këtë verë (Foto)

E ardhmja e Mario Balotellit nuk është te Liverpooli, e gjitha kjo pasi trajneri Jurgen Klopp nuk e dëshiron atë në skuadër.

Agjenti i tij, Mino Raiola, është duke punuar intensivisht për t’i gjetur italianit një skuadër të re, por gjërat nuk po shkojnë sipas planit.

E gjitha kjo pasi asnjë skuadër nuk po dëshiron të ketë punë me Balotellin, ndërsa më poshtë keni klubet që e refuzuan sulmuesin gjatë këtij afati kalimtar.

12. Liverpooli

FBL-EUR-C3-LIVERPOOL-BESIKTAS

11. AC Milan

FBL-ITA-SERIEA-ACMILAN-ROMA

10. Interi

FC Internazionale Milano v AS Roma - Tim Cup

9. Sampdoria

Empoli FC v UC Sampdoria - Serie A

8. Chievo

AC ChievoVerona v FC Internazionale - Serie A

7. Pescara

Pescara Calcio v Frosinone Calcio - TIM Cup

6. Napoli

SSC Napoli v Genoa CFC - Serie A

5. Ajax

Ajax v Rostov: UEFA Champions League

4.Sassuolo

US Sassuolo v Fk Crvena Zvezda : UEFA Europa League

3. Udinese

Udinese Calcio v Carpi FC - Serie A

2. Besiktas

FBL-TUR-BESIKTAS-OSMANLI

1. Çdo klub në Kinë

FBL-ASIA-CHN-RUS-BRA

- Advertisement -

MË TË FUNDIT