“Arusha shqiptare” nuk njeh humbje, e mposht boksierin, Baranov

Reshat Mati e ka fituar luftën e sotme ndaj Vladyslav Baranov.Meçi mes Reshat Matit dhe Vladyslav Baranov u zhvillua në Milano të Italisë.

Reshat Mati, i njohur si “Ariu shqiptar” ende nuk ka shijuar humbjen, pasi në 11 duele ka të gjitha fitore, shtatë prej të cilave i ka arritur me nokaut.

Ai ishte fantastik edhe sonte me paraqitjen e tij, duke triumfuar me pikë ndaj kundërshtarit të tij.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT