Arusha noton në liqenin e Gazivodës (Video)

Një gjë e jashtëzakonshme ka ndodhur në liqenin e Gazivodës i cili shtrihet në veriperëndim të Kosovës dhe andej kufirit në shtetin fqinjë Serbinë.

Një arushë është parë tek notonte në këtë liqen, transmeton Indeksonline.

Arusha nga frika kur ka dëgjuar motorin e barkës ka dalë nga liqeni dhe është futur në pyll.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT