Arsyeja pse kjo nuse është më e veçanta nga të gjitha!

Për shumë vajza, dita e tyre e dasmës është një eveniment që kërkon planifikim të përpiktë, përgatitje intensive dhe shumë përkushtim.

Por ndryshe nga shumë të tjera, Bisola Umoren , nga Lagos, Nigeri nuk e ka këtë shqetësim. Kjo është edhe arsyeja pse fotografitë e saj janë bërë virale.

Umoren në ditën e saj të dasmës nuk përdori asnjë lloji make-up, pasi tha se nuk ishte në natyrën e saj kjo gjë.

Fotografia mahnitëse e nuses u shpërnda më pas në Twitter nga përdoruesi ,Bra Kofi dhe më pas ajo u ripostua më shumë se 1200 herë.

nusja

Duke folur për një portal nigerian, Umoren shpjegoi arsyetimin e saj për të patur një fytyrë sa më natyrale.

“Kur burri im u takua për herë të parë me mua, unë nuk kisha bërë as dush, por ai më pa dhe ra në dashuri me pamjen time natyrale,” tha ajo.

“Unë nuk jam tipi i make-upit,” shtoi ajo./tvklan.al

- Advertisement -

MË TË FUNDIT