Arsim Haxhiu, ushtrues detyre i nënkryetarit të Drenasit

Drejtori i drejtorisë së Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Komunën e Drenasit, Dr. Arsim Haxhiu, është zgjedh si ushtrues detyre i nënkryetarit të Komunës së Drenasit.
Ky lajm bëhet i ditur sipas disa burimeve të drenicapress.info, ku Haxhiu tani e mbas do të ushtroj edhe pozitën e nënkryetarit të Drenasit.
Arsim Haxhiu u emërua në këtë pozitë, pas dorëheqjes së nënkryetarit të deritanishëm Sherif Krasniqi për shkaqe shëndetësore. /Drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT