Arsenali afër dy transferimeve të reja

 

Arsenali me pikë të njejta me City në krye të Premier League është mëse e kënaqur me kontigjentin e futbollistëve që ka. Rrjedhimishtë drejtuesit e Arsenalit janë shumë pranë rinovimit me dy lojtarët kryesor të ekipit, Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez.

Nëse Arsenal arrin t’i bind këta dy futbollistë atëhere mund të konsiderohen dy transfere të mëdha, pasi që të dy kërkohen nga shumë klube evropiane.

/Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT