Arsenal-Bourenmouth, penalti e dyshimt (video)

 

Bourenmouth ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Arsenalit.

Monreal ka shkaktuar një penalti, një shtyrje nga dy futbollistët për top, por kështu nuk ka menduar referi kryesor që ka akorduar penalti dhe karton të verdhë.

Nga pika e bardhë i saktë ishte Wilson./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x53q1xq_44355_sport

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT