Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Drenas.

Arrestimi i të kërkuarit është bërë në fshatin Negroc të Drenasit. Në njoftim thuhet:

Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës. /Drenica Press/