Arrestohet një person në Skenderaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Skenderaj.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi  gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar: një armë automatike  AK-47 me 20 fishekë  dhe një pushkë ajrore”, bënë të ditur policia.

Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit  është liruar në procedurë të rregullt./Drenicapress

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT