Një rast i pazakontë i grabitjes u regjistrua ditë më parë në Drenas, shkruan drenicapress.info

Mësohet se një femër pati raportuar se një i dyshuar i panjohur ia ka grabitur çantën e krahut.

Policia e Kosovës ka njoftuar se për këtë rast, me datën 12.10.2019, është arrestuar i dyshuari mashkull/K shqiptar.

I njëjti me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. /Drenica Press/

LEXO EDHE: Kujdes! Ndodhi në Drenas/ Hajni i merr çantën e krahut dhe ikën