skenderaj

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në Skenderaj.

Në njoftimin e policisë thuhet se është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, pasi që e njëjta vazhdimisht përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar çiftin bashkëshortor.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /Drenica Press/