Arrestohet një asambleist i Komunës së Prishtinës (Video)

Sot, pas protestave, nën dyshimet se u është gjetur koktej molotovi, janë arrestuar nëntë aktivistë të VV-së.

Ndër të arrestuarit janë Sadri Ramabaja, asamblist në Kuvendin Komunal të Pristhinës, Drilon Pireva, Qëndron Kastrati dhe disa të tjerë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT