Arrestohet i dyshuari që goditi një tjetër me veturë dhe iku

Një person është arrestuar, D.K.(1996), që shkaktoi aksidentin në komunikacionin rrugor me datë 24 shkurt të këtij viti, me ç’rast pësoi këmbësori T.(Besart)B. lindur (2011) nga Deçani , të cilit i shkakton lëndime të rënda trupore dhe në atë kohë ka ik nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Me urdhër të Prokurorit të shteti të njëjtit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT