Arrestohen rreth 50 policë për korrupsion në rajonin e Mitrovicës

Janë afër 50 policë të arrestuar mëngjesin e sotëm në rajonin e Mitrovicës gjatë një aksioni të gjerë të policisë. Të gjithë sipas burimeve të Gazetës Express janë policë të trafikut.

Arrestimi i tyre sipas të njëjtave burime është ryshfeti. Aksioni ende është duke vazhduar dhe Indeksonline do t’iu mbajë të informuar për detajet e këtij aksioni./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT