Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Skenderaj, pasi kishte gjetur një revole si armëmbajtje pa leje, shkruan Drenica.

Lidhur më këtë rast nga policia thanë se:  I dyshuari është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me gaz. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./DRENICA PRESS/