Arllat të Drenasit: Gjykata e merr në mbrojtje, por nuk i shpëtoj dajakut nga burri

Ndonëse ishte nën urdhërin mbrojtës të lëshuar nga Gjykata, viktima nuk ka arritë t’i shpëtoj sulmit fizik nga bashkëshortit për arsye të pa njohura, siç raportohet nga Policia e Kosovës.

Gruaja nga Arllati i Drenasit ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa bashkëshorti i saj është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT