Arlind Ajeti takon gruan dhe djalin në stadium (foto)

 

Në Lens pas pak nis dueli Shqipëri-Zvicër dhe në stadium nuk ka vend për të gjithë.

Në stadium janë të pranishëm edhe familjarët e futbollistëve. Kjo vërehet edhe në fotografin ku mbrojtësi Arlind Ajeti takon gruan dhe djalin e tij./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT