Arjoni i propozoi Serenës për martesë, Loco i thumbon keq

Pak ditë më parë Serena Sula festoi 20 vjetorin e lindjes. Në ditën e saj të veçantë, Arjon Luli i propozoi për martesë dhe ajo pranoi.

Dyshja kanë marrë urime të shumta, por nuk kanë munguar as thumbimet.

Ish-konkurrenti i Përputhen, Elvis Loco ka publikuar në rrjete sociale një foto të dyshes, duke u hedhur një goxha thumb.

“I urojmë suksese çiftit të parë LGBT në Shqipëri. Me hapa të vegjël, por të sigurt drejt Europës”, ka shkruar ai.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT