Anulohet fluturimi Prishtinë-Stamboll

Sulmet e mbrëmshme në Turqi dhe përpjekja për të bërë grusht shtet, ka bërë që të mbyllen edhe aeroportet në këtë vend.

Kësisoj nuk do të ketë as fluturime nga Prishtina në drejtim të Stambollit, raporton Indeksonline.

Në ueb faqen e Aeroportit të Prishtinës figuron anulimi i linjës Prishtinë-Stamboll e paraparë për orën 08:30 nga Turkish airlines.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT