Antonela u përlot kur deklaroi se hoqi dorë nga Mevlani, Ledjana bën postim për të

Në mbrëmjen e djeshme, Antonela u tërhiq nga trekëndëshi me Mevlanin dhe Ledijanën, ndërsa kjo e fundit nuk i ka kursyer “thumbat” ndaj saj në rrjetet sociale.

Anotenela tha se po tërhiqej që t’i linte rrugën e hapur Ledjanës që të njihte Mevlanin.

Lidhur me këtë ka reaguar Ledjana, e cila beson se e gjithë kjo është lojë e saj.

Antonela u përlot kur deklaroi se hoqi dorë nga Mevlani, Ledjana nuk e
Madje, edhe pas emisionit ajo nuk i kurseu “thumbat” përmes një postimi, duke shkruar “Dhelpra kur se arrin rrushin thotë është i pabëre”.

Kujtojmë se në puntatën e djeshme, Antonela derisa i bëri deklaratat e forta për Mevlanin, tha se ajo po kërkon një burrë dhe Mevlani nuk i ofron atë çfarë do dhe theksoi se ai e kishte ofenduar me disa veprime.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT