Anjeli premton 4 milion euro premio për ta kaluar Dortmundin

 

Presidenti i Juventusit, Andrea Anjeli, ka premtuar 3.9 milion euro për lojtarët dhe stafin teknik në rast kalimi të Juventusit në cerekfinale të Ligës së Kampionëve.
Për të kaluar në raundin tjetër, Juves i duhet të kaloi Borussia Dortmundin të cilin ekip e ka mposhtur në ndeshjen e parë me rezultat 2-1.
Borussia Dortmund-Juventus luhet të mërkuren prej orës 20:45 në “Signal Iduna Park”.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT