Anjeli: I arritëm objektivat

 

Presidenti i Juventusit, Andrea Anjeli, është shprehur i lumtur me kualifikimin e skuadrës së tij në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Bosi i “Zonjës së Vjetër” ka deklaruar se skuadra e tij i ka arritur objektivat.
“Objektivi i Juventusit u përmbush për të kaluar në raundin tjetër. Ne jemi të vetdijshem që përpara nesh ka ekipe shumë të mira sesa ne si Bayer, Real Madrid, Barcelona por ne do të bëjmë ndeshjen tonë dhe më pak fat pse jo të kalojmë në gjysëm finale dhe me pas të shohim”, tha Anjeli.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT