Andi Lila gol për Parmen, e feston me shqiponjë dhe sexhde (video)

 

Mbrojtësi shqiptar, Andi Lila, ka shënuar gol për Parmen në duel me Sassuolon.
Lila javën e kaluar debutoi në Seria A, kurse këtë javë ai shënoi dhe golin e parë me fanelën e Parmës që po kalon në krizë të rëndë financiare dhe si rrjedhojë e kësaj edhe në krizë të rezultateve.
Parma pësoi humbje të thellë nga Sassuolo me rezultat 4-1.

https://www.youtube.com/watch?v=nd2bE8wEV0Y

 

https://www.youtube.com/watch?v=nd2bE8wEV0Y