Ancelotti:Duhet të shënojmë fitore kundër Sevillës

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka thënë se nuk është duke menduar tash për tash për kundërshtarin në e Ligës së Kampionëve, Juventusin.
Italiani thotë se po mendon vetëm për Sevillan. Në këtë ndeshje Ancelotti thotë se Real Madridi duhet të shënojë fitore, ani pse është ndeshje shumë e vështirw.
“Nesër e kemi një ndeshje të vështirë ndaj Sevillas..Do të mundohem të luajmë mirë dhe të fitojmë. Tash nuk po mendojmë për Juventusin, por vetëm për Sevillan”, tha Ancelotti.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT