Ancelotti te City!?

 

Eliminimi i Realit nga Liga e Kampionëve, mund t’ia mbyll edhe deren e Carlo Ancelotit në “Santiago Bernabeu”.
Mediat ishullore shkruajnë se Manchester City është duke pritur me padurim shkarkimin e Carlo Ancelotit nga Reali dhe menjëherë ta emëroj në krye të klubit anglez.
Gazeta Marca shkruan se drejtuesitë madrilen kanë nisur gjuetinë për një trajner të ri, dhe shkarkimi i Ancelottit është cështje ditësh. Jurgen Klopp përmendet si emër i mundshëm për të marrë stolin e Los Blancos.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT