Ancelotti: Reali e meritoi të fitonte

 

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka deklaruar se skuadra e tij e meritoi fitoren kundër Atleticos.
 “Meritonim më shumë pas asaj që pamë në pjesën e parë”, u shpreh Ancelotti.
“Atletico u mbrojt mirë dhe unë jam i kënaqur me kundërsulmet tona”, deklaroi tutje italiani.
Ndeshja e kthimit luhet pas një jave në “Santiago Bernabeu”
- Advertisement -

MË TË FUNDIT