Ancelotti i zhgënjyer pas barazimit të Realit

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka refuzuar ta pranojë se e ka humbur luftën për titull në Spanjë, pas barazimi me Valencian në Bermabeu, por e ka të qartë se gjërat tani janë të komplikuara.

“Është shumë më e komplikuar tani. Ne kemi edhe dy ndeshje dhe kemi për t’i fituar, por logjikisht tani gjërat janë të më ndërlikuara”, deklaroi Ancelotti, që refuzoi të pranoi që e ka humbur kampionatin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT