Ana Kabashi me poza atraktive në fotosesionin e ri

Ana Kabashi është një prej bukurosheve të skenës shqiptare që është e njohur për format mahnitëse trupore.

Këngëtarja ka realizuar një set fotografik, në të cilin ka pozuar me fustan dhe duket për mrekulli.

Ajo ka pozuar për fotografin Flamur Ilazi, ndërsa për përshkrimet e fotografive ka zgjedhur vargje nga kënga e saj më e fundit.

Kujtojmë që ditë më parë, ana e publikoi realizimin e ri muzikor që mban titullin “Dashni”.

Kënga e publikuar me videoklip është pëlqyer nga fansat e këngëtares, ndërsa si gjithmonë, ajo ka ardhur tërheqëse në skenat e videos.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT