Allegri: Nuk bëmë asgjë, e merituam humbjen

Parma e “dorëzuar” në Seria A, mposhti kampionin, Juvetusin, me rezultat 1-0, me golin e vetëm të Jose Mauri pas një ore lojë.
Pas takimit, trajneri i Juventusit, Masimiliano Allgeri, ka thënë se skuadra e tij e meritoi humbjen pasi nuk bëri asgjë në këtë takim.
“Në pjesën e dytë nuk bëmë asgjë dhe e merituam humbjen”, ka thënë Allgeri pas takimit.
Ish-trajneri i Milanit ka thënë se Juve pati mundësi të qëndroj në eprësi prej 14 pikësh nga ndjekësit, por e lëshoi këtë mundësi./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT