Albin Kurti udhëton me transport publik dhe lexon! (FOTO)

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka vendosur që të shfaqet si një majtist i vërtetë dhe të udhëtojë me autobus urban – ashtu siç bën populli.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, Kurti shihet duke udhëtuar në njërin prej autobusëve lokalë të Prishtinës.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com