Albin Kurti e Vjosa Osmani bashkë për homazhe në Reçak

Një ditë pas zyrtarizimit të koalicionit parazgjedhor, u.d e presidentit Vjosa Osmani dhe kreu i LVV-së, Albin Kurti janë parë së bashku në Reçak.

Kurti dhe Osmani kanë bërë homazhe në 22 vjetorin e masakrës.

Para Kurtit dhe Osmanit homazhe ka bërë edhe kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti.

Gjatë ditës pritet që homazhe në këtë vend të bëjnë edhe liderët tjerë të partive dhe institucioneve.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT