“Albin dhe Glauk – Mos lejoni që me duart tuaja të vijë PDK në pushtet”

Analisti politik, Arben Ahmeti, ka reaguar pas ndodhive të fundit të bëra nga ana e LDK-së dhe Vetëvendosjes, përcjellë Gazeta Blic.

Përmes një shkrimi në facebook, Ahmeti ka kërkuar nga Albin Kurti dhe Glauk Konjufca që ta zbatojnë vullnetin e popullit.

Ahmeti në porosinë e tij kërkon nga Kurti dhe Konjufca, që mos të lejojnë që me duart e tyre të vijë PDK në pushtet.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT