Alarm te Reali, lëndohet Benzema?

 

Një lajm i keq vjen nga Spanja, ku sipas gazetës madrilene “Marca”, sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka lëshuar stërvitjen e sotme me skuadren pasi ka pasur problem, por që gazeta nuk i specifikon ato.
Gjithnjë sipas Marcas, sulmuesi francez do të mungoj ndaj Malagas në vikend, dhe është në dyshim paraqitja e tij ndaj Atleticos të mërkuren në Ligën e Kampionëve.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT