Aktori kosovar imition Glauk Konjufcën

Një nga aktorët e njohur kosovar, Alban Rexhaj, njihet për talentin e tij për të imituar të tjerët.

Në një nga emisionet Tv Dukagjinit, ka imituar kryeparlamentarin Glauk Konjufca.

Për atë që nuk e shohin videon dhe e dëgjojnë vetëm audion, është thuajse e pamundur të vërehet dallimi.

Shikoni videon:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT