Aksidente të shumta afër Komorani, mbushet rruga me ambulanca (FOTO-VIDEO))

Aksidente të shumta trafiku kanë ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Ende nuk dihet se sa persona kanë mbetur të lënduar. Besohet se numri i aksidente është mbi pesë por ende asgjë nuk është konfirmuar.

Indeksonline ka arritur të siguroj disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

Policia dhe autoambulanca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Pas pak do ju sjellim informacione të tjera nga këto aksidente./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT