Aksident zinxhiror në hyrje të Vushtrrisë

Ka ndodhur një aksident zinxhiror në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë përkatësisht në hyrje të Vushtrrisë.

Nga tereni bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur mes një kamioni një kombi bus dhe dy veturave.Ende nuk dihet se kush ka qenë shkaktar i aksidentit.

Në vendin e ngjarjes ka arritur policia e Kosovës dhe po merret me rastin.Ndërsa përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka lëndime në njerëz.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT