Aksident tragjik udhëtonte me familjen, si humbi jetën foshnja shqiptare vetëm 2 muajsh

Tragjedi per nje familje shqiptare ne Itali. Teksa udhetonin me makine, tre automjete perfshire te tyren jane perplasur dhe hapja e airbagut i ka marre jeten foshnjes se tyre vetem dy muajsh.

Mediat italiane shkruajne sot se aksidenti ka ndodhur dje ne Pisa, dhe djali i vogel qe sot do bente dy muaj, nuk ka mbijetuar nga goditja e pesuar.

Ai ishte ulur ne sexholino ne vendin e pare te pasagjerit, nderkohe qe ne timon ishte i ati dhe pas nena me femijen tjeter.

Perplasja ka qene e forte dhe ka provokuar hapjen e airbag, qe e ka goditur te voglin ne koke e gjoks. Trauma ka qene shume e madhe dhe ai megjithese eshte derguar me urgjence ne spital nuk ka mundur dot te shpetoje.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com